Orient Express’e LVMH dokunuşu

LVMH ve Accor, 1883’ten bu yana lüks ve özel seyahat deneyimleri sunan Orient Express için stratejik ortaklık yaptı. İki grup arasında imzalanan anlaşmaya göre LVMH, Orient Express markasına, gelecekteki otel ve trenleri işletecek şirkete ve iki yelkenli gemiye sahip olacak kuruluşa stratejik yatırım yaparak Accor ile güçlerini birleştirecek.

Doğu Ekspresi’nin kurulduğu günden bu yana macera ve zarafeti bünyesinde barındırdığını söyleyen LVMH Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Bernard Arnault, “Adı kültürel mirasımızın bir parçası haline geldi ve en büyük sanatçılar için bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Orient Express, rafine yaşam sanatını ve her bir markamızı yönlendiren cüretkarlığı özetliyor. Bu seyahat ikonunun yenilenmesini hızlandırmak için Accor ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Gruplarımızın Orient Express’i misafirperverlik sanatının zirvesine taşımak için uzmanlığının en iyisini ortaya koyacak” dedi.

“HEYECAN VERİCİ YOLCULUKTE YENİ BİR SAYFA AÇIYORUZ”

Doğu Ekspresi’nin 140 yıl önce yaratıldığından beri bir efsane olduğunu vurgulayan Accor Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sébastien Bazin ise şöyle konuştu: “Orient Express ile Accor seyahat sanatını, keşifleri ve büyük yolculukları yeniden keşfediyor. Bugün LVMH ile birlikte, yeni ufuklar keşfetme ve gruplarımızı harekete geçiren cüretkarlık ve yaratıcı tutkuyu somutlaştırma arzusuyla bu heyecan verici yolculukta yeni bir sayfa açıyoruz. Bu efsanenin sınırlarını daha da zorlamaya devam etmek ve onu her zamankinden daha eşsiz bir şekilde hayata geçirmek için LVMH’nin ender bulunan uzmanlığından yararlanmaktan mutluluk duyuyoruz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir